Referans Ödemelerinde Değişiklikler


Bildiğiniz üzere Amerikalı yayıncılar referans üye başına 7.5 USD alırken, biz Harranlı kullanıcılar  2 USD alıyorduk.  Sürekli artan döviz kuru sebebiyle bizimkinin neden ötekilerden eksik olduğunu sorgulayamadık belki ama bu defa mevzu ciddi. 🙂 Ufukta hiç alamamak var.

Brave geçtiğimiz günlerde yayınladığı açıklamada Referans Programında önemli değişikliklere gidildiğini duyurdu. Duyuruda; önce laf arasında “1 M USD bütçe ayrılan ama bunun birkaç katı şimdiden aşılan” referans programına gösterilen ilgiden dolayı kullanıcılara teşekkür edildi, daha sonra Çin, Endonezya, Rusya, Ukrayna ve Vietnam’da tespit edilen hile girişimleri sebebiyle referans programının bu ülkelerde süresiz olarak durdurulduğu açıklandı.  Ayrıca bundan böyle sadece Uphold hesabını doğrulamış yayıncıların referans programından yararlabileceği belirtildi.

Yukarıda sayılan ülkeler arasına nasıl  giremedik bende şaşkınım. 🙂 ama fazla sevinmemek gerek… Duyurunun alt metinlerinde Brave’in küresel operasyonlar yerine Amerika’ya yoğunlaşmak istediğini okuyorum.  Hile olayları belki de işin bahanesi oldu. Bakalım, zaman ne gösterecek…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Başarılı Başarılı
1
Başarılı
asdfghjkl asdfghjkl
0
asdfghjkl
nası!?? nası!??
1
nası!??
lann?!! lann?!!
0
lann?!!
rezalet! rezalet!
0
rezalet!
yapacağınız işi yapacağınız işi
0
yapacağınız işi
üzdü... üzdü...
0
üzdü...
+ kahve parası + kahve parası
0
+ kahve parası

0 Yorum

DS

Selam. Adım Ufuk. Yaş +30. konum biraz ank biraz da ant. işletme mezunuyum, uzun süre banka denetçiliği yaptım. Bu aralar epey bir boş vaktim var. Braveturk’le hobi olarak uğraşıyorum. BraveTurk’te olma amacım dağınık ve zaten az sayıda olan brave kullanıcılarıyla bir araya gelerek küçükte olsa kendi içinde işleyen bir brave ekosistemi oluşturmak. Umarım birlikte başarabiliriz. Hepiniz hoşgeldiniz!
Yazı Formatı Seçiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı